Skip to content Skip to footer

Pirkimo sąlygos

1.1.    Pirkėjas, pirkdamas internetinėje parduotuvėje www.royalcandlejar.com, suformavęs prekių krepšelį ir pažymėjęs „sutinku su taisyklėmis“, paspaudęs mygtuką ,,Pirkti“, patvirtina, kad su šiomis Taisyklėmis, Privatumo politika, Prekių užsakymo, Prekių pristatymo bei Prekių grąžinimo taisyklėmis susipažino, su jomis sutinka ir įsipareigoja jų laikytis. Užsakymo langelyje pirkėjas, paspaudęs mygtuką „Pirkti“, patvirtina, kad perka prekes ir sutinka su bendra prekių kaina, į kurią įskaičiuoti visi mokesčiai, prie kainos numatyti papildomi mokesčiai ar kitos išlaidos (pavyzdžiui, vežimo, pristatymo, pašto ir kitos išlaidos, jei tokių yra), t.y. sudaroma ir įsigalioja nuotolinė pirkimo – pardavimo sutartis Pardavėjo ir Pirkėjo.

1.2.    Jei perkant internetu Pirkėjas nesutinka su kuria nors iš šių Taisyklių dalimi ar šiomis Taisyklėmis, Privatumo politika, Prekių užsakymo, Prekių pristatymo bei Prekių grąžinimo taisyklėmis, bendra kaina ar jos dalimi, bet kokiais papildomais mokesčiais ir/ar papildomomis išlaidomis, tokiu atveju Pirkėjas negali pateikti užsakymo, pirkti prekės ir sudaryti Sutartį su Pardavėju.

1.3.    Užsakymo metu pateikti duomenys yra saugomi Pardavėjo duomenų bazėje.

1.4.    Pardavėjas siuntoje Pirkėjui kartu su užsakyta preke pateikia sąskaitą faktūrą.

1.5.    Po patvirtinimo prekės pristatomos per 2-5 darbo dienas. (Šventiniu periodu prekių pristatymas gali užtrukti ilgiau, apie tai būsite informuoti).

1.6.   Jei pirkimo metu kyla neaiškumų ar nesulaukiama patvirtinimo apie prekių užsakymą, siųskite el. laišką su klausimais info@royalcandlejar.com arba paskambinkite tel. 867449622.

Prekių grąžinimo sąlygos

  1. Įsigytos prekės grąžinamos ir/ar keičiamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.362 ir 6.363 straipsniais, taip pat Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. nutarimu Nr.738 patvirtintomis „Mažmeninės prekybos taisyklėmis“.
  2. Grąžinti prekes ir atgauti už jas sumokėtus pinigus galima per 14 dienų laikantis šių sąlygų:

2.1.   grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;

2.2.   prekė turi būti nesugadinta ar kitaip pažeista pirkėjo;

2.3.   prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (šis punktas netaikomas tik tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);

2.4.   grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo gauta pirkėjo;

2.5.   grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą ir užpildytą grąžinimo prašymą;

2.6.   prekės įsigijimo ir grąžinimo kaštai tenka pirkėjui, išskyrus atvejus kai grąžinama nekokybiška prekė – tokiu atveju prekės grąžinimo kaštai tenka Pardavėjui;

  • Produktas nekeičiamas jei buvo įsigytas su nuolaida.
  • Grąžinamo produkto pristatymą apmoka pirkėjas.

Royal Candle Jar © 2024. Visos teisės saugomos.

Royal Candle Jar © 2024.

Visos teisės saugomos.