Skip to content Skip to footer

Pirkimo sąlygos

1.1.    Pirkėjas, pirkdamas internetinėje parduotuvėje www.royalcandlejar.com, suformavęs prekių krepšelį ir pažymėjęs „sutinku su taisyklėmis“, paspaudęs mygtuką ,,Pirkti“, patvirtina, kad su šiomis Taisyklėmis, Privatumo politika, Prekių užsakymo, Prekių pristatymo bei Prekių grąžinimo taisyklėmis susipažino, su jomis sutinka ir įsipareigoja jų laikytis. Užsakymo langelyje pirkėjas, paspaudęs mygtuką „Pirkti“, patvirtina, kad perka prekes ir sutinka su bendra prekių kaina, į kurią įskaičiuoti visi mokesčiai, prie kainos numatyti papildomi mokesčiai ar kitos išlaidos (pavyzdžiui, vežimo, pristatymo, pašto ir kitos išlaidos, jei tokių yra), t.y. sudaroma ir įsigalioja nuotolinė pirkimo – pardavimo sutartis Pardavėjo ir Pirkėjo.

1.2.    Jei perkant internetu Pirkėjas nesutinka su kuria nors iš šių Taisyklių dalimi ar šiomis Taisyklėmis, Privatumo politika, Prekių užsakymo, Prekių pristatymo bei Prekių grąžinimo taisyklėmis, bendra kaina ar jos dalimi, bet kokiais papildomais mokesčiais ir/ar papildomomis išlaidomis, tokiu atveju Pirkėjas negali pateikti užsakymo, pirkti prekės ir sudaryti Sutartį su Pardavėju.

1.3.    Užsakymo metu pateikti duomenys yra saugomi Pardavėjo duomenų bazėje.

1.4.    Pardavėjas siuntoje Pirkėjui kartu su užsakyta preke pateikia sąskaitą faktūrą.

1.5.    Po patvirtinimo prekės pristatomos per 2-5 darbo dienas. (Šventiniu periodu prekių pristatymas gali užtrukti ilgiau, apie tai būsite informuoti).

1.6.   Jei pirkimo metu kyla neaiškumų ar nesulaukiama patvirtinimo apie prekių užsakymą, siųskite el. laišką su klausimais info@royalcandlejar.com arba paskambinkite tel. 867449622.

Prekių grąžinimo sąlygos

  1. Įsigytos prekės grąžinamos ir/ar keičiamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.362 ir 6.363 straipsniais, taip pat Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. nutarimu Nr.738 patvirtintomis „Mažmeninės prekybos taisyklėmis“.
  2. Grąžinti prekes ir atgauti už jas sumokėtus pinigus galima per 14 dienų laikantis šių sąlygų:

2.1.   grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;

2.2.   prekė turi būti nesugadinta ar kitaip pažeista pirkėjo;

2.3.   prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (šis punktas netaikomas tik tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);

2.4.   grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo gauta pirkėjo;

2.5.   grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą ir užpildytą grąžinimo prašymą;

2.6.   prekės įsigijimo ir grąžinimo kaštai tenka pirkėjui, išskyrus atvejus kai grąžinama nekokybiška prekė – tokiu atveju prekės grąžinimo kaštai tenka Pardavėjui;

  • Produktas nekeičiamas jei buvo įsigytas su nuolaida.
  • Grąžinamo produkto pristatymą apmoka pirkėjas.

Royal Candle Jar © 2023. Visos teisės saugomos.

Royal Candle Jar © 2023.

Visos teisės saugomos.

Royal Candle Jar kvapų gidas

Black Opium 

Visiems puikiai pažįstamas, visų pripažintas bei mylimas Black Opium kvapas. Prikaustantis gurmaniškų gėlių, juodos kavos, baltųjų žiedų ir vanilės aromatas leis pasijusti tarsi karštuosiuose Rytuose nė neiškeliant kojos iš namų. Saldumu bei jausmingumu atsiduodantis Black Opium kvapas nepaliks abejingo nei vieno.

Gintaras/pačiulis/apelsinas 

Į aksomą panašus gintaras, smilkalai ir muskusas, sustiprinti itin saldžiu apelsinu, kartu su švelniu pačiulio prisilietimu, kuris atkeliavo iš pačios pietryčių Azijos. Šu šiuo aromato dvelksmu sukursite šiltą, rafinuotų bei gracingų namų atmosferą. 

Mango/ananasas 

Skoningas ananasų ir mangų mišinys, kartu su aštriųjų ananasų viršutinėmis natomis. Specialiai sukurtas, kad sužadintų pažįstamus kvapus, primenančius šiuos nuostabius atogrąžų vaisius. Skleidžiantis stiprų ir ryškų kvapą, šis išskirtinis aromatas yra puikus vaisių muskuso, vanilės pupelių ir kreminio muskato pėdsakas. Pasireiškiantis mango švelnumu ir ananaso aitrumu, šis kvapas Jūsų namams suteiks gaivumo pliūpsnį.

Bergamotė/beržas/juodieji serbentai 

Šis užburiantis kvapas leidžia geriau pažinti neregėtus, gražiausius pasaulio kampelius, pasitelkiant pasaulinius, visiems gerai pažįstamus aromatus: tokius, kaip juodieji serbentai iš saulėtosios Korsikos, kvapnioji bergamotė iš Italijos, neįprasta išvaizda pasižymintys „Calville Blanc“ obuoliai iš Prancūzijos ir Luizianos beržas.

Oud 

Tai geriausias pasirinkimas tikriems kvapų žinovams. Viršutinės agarmedžio ir rožės natos užtikrina, jog šis aromatas būtų sotus ir ypač aromatingas. Vidurinės pačiulio, aviečių ir gintaro natos papildo šiltas ir gėlėtas viršutines natas. O pabaigai - aromatas uždarytas pagrindinėmis šafrano, kriaušės, apelsinų žiedų natomis ir muskuso užuomina. Tai tikrų tikriausias prabangos bei elegancijos simbolis, su kuriuo Jūsų namai kvepės nepriekaištingai.

Million 

Ši originalaus kvapo interpretacija skleidžia prabangos bei temperamentingumo kupiną dvelksmą, kuris gundo kiekvieną jį užuodusį. Viršutinėse kvapo natose juntamos kartaus apelsino kibirkštys, palytėtos švelnaus aviečių aromato. Vidurinėse kvapo natose – svaigus jazminų ir gardenijos dvelksmas. Pagrindinės kvapo natos dėmesį prikausto pačiulio ir medaus skleidžiamu saldumu.

Juodasis gintaras/vyšnia 

Intriguojantis ir sentimentalus. Taip apibūdintume šį kvapą. Šį šiltą ir svaiginantį, sodrų žėrinčio gintaro mišinį sustiprina prabangių prieskonių natos, tamsūs balzaminiai vaisiai ir kerintys egzotiški miškai. Šis kvapas privers įsimylėti iš naujo, o kai namai dvelkia šitokiu pritrenkiančiu aromatu – nė nenorėsite iš jų kelti kojos.

Vanilė/tabakas

Prabangumu dvelkiantis, šiltas, klasikinis aromatas. Kvepiantis prieskoniais, šis aromatas įtraukia kvapiųjų tongapupių, vanilės, kakavos, džiovintų vaisių akordus ir saldymedžių sultis į prabangaus, šiuolaikiško, svaiginančio aromato sūkurį. Jau klasika tapęs kvapas, kurį privalo turėti kiekvienas.